NIC Instruments Багатоцільові легкі набори Hook & Line для роботи з вибухонебезпечними предметами

До обраного

Delta Lightweight Hook & Line Kit

HL008700 

Дуже легкий комплект призначений для виявлення і знешкодження ВНП фахівцями, які працюють в зонах бойових дій. Мінімалістський комплект, тільки з необхідними інструментами для основних процедур. Він має маленький розмір і легку вагу, а настегневий чохол для зберігання робить його ідеальним рішенням для швидкого реагування. Всі інструменти взаємозамінні зі стандартними наборами NIC.

 

Titanium Delta Lightweight Hook & Line Kit

HL008703 

Дуже легкий комплект призначений для виявлення і знешкодження ВНП фахівцями, які працюють в зонах бойових дій. Мінімалістський комплект, тільки з необхідними інструментами для основних процедур. Він має маленький розмір і легку вагу, а настегневий чохол для зберігання робить його ідеальним рішенням для швидкого реагування. Практично всі інструменти виготовлені з титану, що значно зменшує вагу і об'єм набору.

 

Легкий штатив EOD

HL002400 

Легкий штатив використовується в поєднанні з різними наборами Hook & Line. Дозволяє піднімати і транспортувати вибухонебезпечні предмети, вагою до 75кг.
Ноги можуть бути заблоковані на різних довжинах при роботі на нерівній поверхні і можуть бути закріплені за допомогою кілочків для грунту.
Штатив може бути легко і швидко встановлений одним оператором.