Новини

 

Запрошуємо відвідати Семінар «Автоматизована дактилоскопічна інформаційна система «ДАКТО». Переваги нової версії 6.0, головні зміни в АДІС і необхідність переходу на нову версію», який відбудеться 7 липня 2021 року в офісі нашого підприємства за адресою: м. Київ, вул. Освіти, 3-а, к. 55 о 10:00.

Семінар буде проводитись за участю представників НП ООО «ТОДЕС», що є виробником програмного забезпечення АДІС «ДАКТО».

Основні тези семінару:

1. Зміна інтерфейсу ОС — Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019;

2. Новий підхід до захисту інформації;

3. Організація роботи БД АДІС на декількох серверах баз даних — по технології Oracle standby;

4. Можливість роботи АДІС  з віддаленими станціями за допомогою веб-сервісів;

5. Нові можливості ПЗ АРМ «Вводу» в середовищі Android;

6. Новий підхід до Ліцензування.

Якщо Вас цікавить наше запрошення, будь-ласка, підтвердіть участь за електронною адресою: es.trade.kiev@gmail.com.

У випадку посилення карантинних обмежень, пов’язаних з COVID-19, Семінар може бути перенесено, про що буде обов’язково повідомлено.


14 квітня 2021 року постійною комісією з питань ТЕБ та НС м. Києва було прийнято рішення про подовження локдауну на два тижні, до 30 квітня 2021 року.

У зв'язку з цим вимушені повідомити про перенесення виставки «Зброя та безпека» на нові дати – 15-18 червня 2021 року.

Проте, презентація обладнання для поглибленої перевірки справжності документів за участю представників компанії «Регула», відбудеться 12 травня 2021 року в офісі нашого підприємства за адресою: м. Київ, вул. Освіти, 3-а, к.55 о 10:00.

На презентації «Регула» представить прилади для поглибленого контролю справжності документів. У їх числі нова розробка компанії — відеоспектральний компаратор з двома оптичними системами Regula 4308, який буде вперше демонструватись в Україні. Функціональність нового приладу забезпечують 2 камери високої роздільної здатності, спеціалізована просвітлена оптика і більше 20 світлофільтрів, а також схеми освітлення, створені з понад 30 видів джерел світла.

Відеоспектральний компаратор Regula 4308 за своїми можливостями і технічними характеристиками перевершує всі існуючі на сьогоднішній день прилади для поглибленого контролю документів і банкнот. Компаратор дозволяє працювати з документами великого формату та великої товщини. Має удосконалену систему отримання зображень з високою роздільною здатністю (High Resolition Image), автоматичне зчитування інформації з машинозчитуваної зони (MRZ), з безконтактних ідентифікаційних мікросхем (RFID) та 1D/2D штрих-кодів.

Якщо Вас зацікавить наше запрошення на презентацію, будь-ласка, підтвердіть участь Ваших  фахівців за електронною адресою: es.trade.kiev@gmail.com. 


29 листопада 2018 року наше підприємство з представниками компанії «Регула» провели презентацію обладнання для поглибленої перевірки справжності документів.

В ході презентації були продемонстровані основні алгоритми виявлення підроблених документів за допомогою відеоспектрального компаратора «Регула» 4307 та відеоспектральної люмінесцентної лупи «Регула» 4177. Серед останніх наукових розробок і технічних рішень компанії «Регула» найбільший інтерес аудиторії викликав сканер фотоспектральний високої роздільної здатності «Регула» 8850, візуалізатор голографічних зображень «Регула» 2303 і мікроскоп спектральний люмінесцентний «Регула» 5001МК.

На заході були присутні фахівці Управління організації виробництва і захисту грошей Департаменту грошового обігу Національного банку України; Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України; Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України; Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

20 вересня наша Компанія відвідала XIV Українську конференцію з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів, яка проходила на майданчику Южно-Української АЕС. У її роботі брали участь фахівці Міненерговугілля, Держатомрегулювання України, дирекції ДП НАЕК «Енергоатом» та діючих вітчизняних атомних станцій, що є відокремленими підрозділами компанії, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, ДСП «Чорнобильська АЕС», Державної прикордонної служби, Нацгвардії України, Національної академії наук України, низки вищих навчальних закладів та інших установ і організацій, а також представники Швеції, Норвегії, США. Загальна кількість учасників перевищувала 70 осіб. Незмінним організатором заходу виступає Навчальний центр з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів ім. Джорджа Кузмича за підтримки Європейського Союзу, Міністерства енергетики США та НАЕК «Енергоатом».