Новини

 

29 листопада 2018 року наше підприємство з представниками компанії «Регула» провели презентацію обладнання для поглибленої перевірки справжності документів.

В ході презентації були продемонстровані основні алгоритми виявлення підроблених документів за допомогою відеоспектрального компаратора «Регула» 4307 та відеоспектральної люмінесцентної лупи «Регула» 4177. Серед останніх наукових розробок і технічних рішень компанії «Регула» найбільший інтерес аудиторії викликав сканер фотоспектральний високої роздільної здатності «Регула» 8850, візуалізатор голографічних зображень «Регула» 2303 і мікроскоп спектральний люмінесцентний «Регула» 5001МК.

На заході були присутні фахівці Управління організації виробництва і захисту грошей Департаменту грошового обігу Національного банку України; Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України; Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України; Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

20 вересня наша Компанія відвідала XIV Українську конференцію з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів, яка проходила на майданчику Южно-Української АЕС. У її роботі брали участь фахівці Міненерговугілля, Держатомрегулювання України, дирекції ДП НАЕК «Енергоатом» та діючих вітчизняних атомних станцій, що є відокремленими підрозділами компанії, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, ДСП «Чорнобильська АЕС», Державної прикордонної служби, Нацгвардії України, Національної академії наук України, низки вищих навчальних закладів та інших установ і організацій, а також представники Швеції, Норвегії, США. Загальна кількість учасників перевищувала 70 осіб. Незмінним організатором заходу виступає Навчальний центр з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів ім. Джорджа Кузмича за підтримки Європейського Союзу, Міністерства енергетики США та НАЕК «Енергоатом».

 

3-4 травня 2017 року наша Компанія відвідала Security & Counter Terror Expo 2017 в місті Лондон (Великобританія).

Security & Counter Terror Expo 2017 - міжнародна виставка та конференція в боротьбі з тероризмом, яка зібрала більше 10 000 спеціалістів із понад 100 країн світу. 

 

Теми конференціі та експозиції виставки присвячені проблемі загрози міжнародного тероризму та забезпеченню безпеки країни.

Основні теми конференції:

• Широкомасштабні заходи та місця скупчення великої кількості людей;

• Прикордонний контроль та імміграція;

• Інфраструктурні та інженерні споруди.    

 

 

 

З 03 по 05 березня 2015 року наша Компанія відвідала Global Security Asia (GSA) 2015 - це виставка та конференція, присвячені питанням та проблемам безпеки і оборони.

На виставці представлені нові технології, обладнання, системи, програми, засоби контролю і послуги для боротьби з тероризмом.

Виставка дає можливість компаніям-виробникам і розробникам продемонструвати нові системи та обладнання для потреб спеціальних служб і агентств з безпеки.

 

      

 

Global Security Asia 2015 проводиться при підтримці Міністерства внутрішніх справ Сінгапуру, Поліції Сінгапуру (SPF), Сил цивільної оборони (SCDF), Управління внутрішньої безпеки (ISD), Управління імміграції та прикордонного контролю (ICA), Агентства науково-технічної безпеки (DSTA), Інституту оборони і стратегічних досліджень (IDSS), Керівництва порту (MPA), Агентства систем інформаційної безпеки (ISSA).