NIC Instruments Багатоцільові середні набори Hook & Line для роботи з вибухонебезпечними предметами

До обраного

Hook & Line Kits

Epsilon Hook & Line Kit

HL007400 

Базовий набір інструментів Hook & Line. 
Комплект призначений для проведення розвідки для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів фахівцями вибухотехнічних служб армії і поліції.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Sigma Hook & Line Kit

HL007500 

Набір містить усі інструменти Epsilon Kit, а також додаткові інструменти: дві котушки зі шнурами і деякі пристосування для роботи в міських районах. При використанні спільно з комплектом із серії Alpha, система здатна впоратися з усіма завданнями. 
Комплект призначений для проведення розвідки для виявлення і знешкодження вибухонебезпечних предметів фахівцями вибухотехнічних служб армії і поліції. 

Поставляється в жорсткому кейсі. 

 

Gamma B Backpack Hook & Line Kit

HL009500 

Набір Gamma B об'єднує більшу частину функціональності всього діапазону систем Hook & Line обладнання NIC. 
Комплект призначений для проведення розвідки для виявлення і знешкодження вибухонебезпечних предметів фахівцями вибухотехнічних служб армії і поліції. Комплект включає в себе найбільш повний спектр інструментів: мотузки, гачки, анкерні інструменти, шківи та інструменти кріплення, а також широкий вибір пошукових дзеркал на телескопічних штангах з діапазону оглядового і пошукового обладнання NIC.

 

Advanced Tools

Alpha 4 Building & Vehicle Entry Kit

HL007100

Багатоцільовий набір спеціальних інструментів, які використовуються для дистанційного відкриття дверей приміщень і транспортних засобів.
Комплект призначений для дистанційного відкриття приміщень і транспортних засобів в яких підозрюється наявність або знаходяться вибухові речовини або вибухові предмети.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Alpha 5 Building Entry Kit

HL007200

Багатоцільовий набір спеціальних інструментів, які використовуються для дистанційного відкриття приміщень.
Комплект призначений для дистанційного відкриття приміщень в яких підозрюється наявність або знаходяться вибухові речовини або вибухові предмети.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Alpha 6 Vehicle Entry Kit

HL007300 

Багатоцільовий набір спеціальних інструментів, які використовуються для роботи з транспортними засобами. 
Комплект призначений для дистанційного відкриття транспортних засобів в яких підозрюється наявність або знаходяться вибухові речовини або вибухові предмети.

Поставляється в жорсткому кейсі.