NIC Instruments Багатоцільові спеціальні набори Hook & Line для роботи з вибухонебезпечними предметами

До обраного

Standard Hook & Line Kit 1st Generation

SE001900 

Оригінальний комплект Hook & Line, до сих пір широко використовується у всьому світі. Стандарт 1-го покоління пропонує мінімальну здатність виконувати основні процедури Hook & Line. 

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Standard Vehicle Entry Hook & Line Kit 2nd Generation

SE002300 

Розширений комплект з набором інструментів самостійного захоплення і додаткових шнурів для більш складних робіт. Комплект присосок призначений для роботи з транспортними засобами, так як вони надійно прикріплюються до кузова або скла. Комплект поставляється в комплекті з 2-ма окремими кольоровими котушками.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Standard Urban Hook & Line Kit 4th Generation

SE002400 

Розширений набір інструментів, спеціально призначений для використання в будівлях. Спеціальні інструменти дозволяють транспортувати підозрілі пристрої по складних маршрутах, в тому числі і через дверні прорізи. 

Поставляється в жорсткому кейсі. 

 

Comprehensive Hook & Line Kit

HL009800

Набір укомплектований всіма необхідними інструментами для виконання робіт з виявленням і знешкодженням вибухонебезпечних предметів в будівлях і транспортних засобах.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Alpha Vehicle Entry Accessory Kit

HL009700 

Набір, що містить набір інструментів і необхідних аксесуарів і призначений для відкривання різних будівельних і автомобільних дверей.

Крім того, включає в себе спеціальні інструменти для вибухобезпечного методу розбиваючи вікна автомобіля. Цей метод використовується якщо транспортний засіб заблоковано і жодна кнопка недоступна.

Поставляється в жорсткому кейсі.

 

Alpha 2 Building & Vehicle Entry Accessory Kit

HL009100

Набір, що містить повний набір інструментів і необхідних аксесуарів і призначений для відкривання різних будівельних і автомобільних дверей.

Крім того, включає в себе спеціальні інструменти для вибухобезпечного методу розбивання вікна автомобіля. Цей метод використовується якщо транспортний засіб заблоковано і жодна кнопка недоступна.

Поставляється в жорсткому кейсі.