Графік роботи

Пн-Чт: 09:00-18:00

Пт: 09:00-17:00

Сб-Вс: Вихідний

Всі телефони

+380 44 288-41-15

 
 
 

показано на сторінці 9 позицій з 9

 

показувати по

Програмне забезпечення

До обраного
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження паспортів, ідентифікаційних карт та інших документів, що засвідчують особу і надають право на перетин кордону, а також водійських посвідчень, сертифікатів на транспортні засоби, інших документів, пов'язаних з автотранспортом.
Неруйнуюче дослідження поверхні металу для визначення справжності та виявлення ознак фальсифікації VIN-номерів, маркувальних позначень зброї та боєприпасів, відновлення первинних номерів, контроль документів на автотранспортні засоби та зброю.
Міжнародні довідкові системи
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження паспортів, ідентифікаційних карт і інших документів, що засвідчують особу та надають право на перетин кордону.
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження водійських посвідчень, сертифікатів на транспортні засоби, інших документів, пов'язаних з автотранспортом.
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження банкнот різних країн, всіх номіналів і серій випуску; паспортів, ідентифікаційних карт, віз та інших документів, що засвідчують особу та надають право на перетин кордону; водійських посвідчень, сертифікатів на транспортні засоби та інших документів, пов'язаних з автотранспортом.
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження паспортів, ідентифікаційних карт і інших документів, що засвідчують особу та надають право на перетин кордону, а також водійських посвідчень, сертифікатів на транспортні засоби, інших документів, пов'язаних з автотранспортом.
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження банкнот різних країн, всіх номіналів і серій випуску.
Оперативний контроль справжності та експертне дослідження паспортів, ідентифікаційних карт та інших документів, що засвідчують особу та надають право на перетин кордону; візових марок та відбитків печатки, в тому числі для дозволу на в'їзд; банкнот; водійських посвідчень, сертифікатів на транспортні засоби, інших документів, пов'язаних з автотранспортом; підписів і коротких рукописних записів; акцизних і спеціальних марок; цінних паперів та інших документів із засобами захисту від підробки.