Універсальні (СВ-1, СВ-2, Криміналіст НП)

До обраного
  • Валіза універсальна СВ-1

СВ-1

Валіза експерта-криміналіста СВ-1 складається з набору спеціальних приладів, пристроїв та інструментів і призначена для огляду місця події при проведенні оперативно-пошукових заходів і слідчих дій: фотографування місця події, виявлення і фіксації слідів, вилучення і упаковки речових доказів, оформлення документів і т.д.

Валіза СВ-1 виготовлена з міцного пластика і армована всередині додатковими ребрами жорсткості. Внутрішній простір валізи розділений на секції для зберігання і транспортування різних груп інструментів і пристосувань. 

Габарити: 460х390х190мм

Вага: не більше 10 кг

Специфікація за запитом

 

СВ-2

Валіза експерта-криміналіста СВ-2 складається з найбільш повного набору спеціальних приладів, пристроїв та інструментів і призначена для огляду місця події при проведенні оперативно-пошукових заходів та слідчих дій: фотографування місця події, виявлення і фіксації слідів, вилучення і упаковки речових доказів, оформлення документів і т.д.

Валіза СВ-2 виготовлена з міцного пластика і армована всередині додатковими ребрами жорсткості. Внутрішній простір валізи розділено на секції для зберігання і транспортування різних груп інструментів та пристосувань.

Габарити: 570х350х320

Вага: не більше 20 кг

Специфікація за запитом

 

Сумка "Криміналіст НП"

• Сумка наплічна з системою кріплення MOLLE
• Три зовнішні та дві внутрішні кишені
• Ручка для транспортування та ремінь для наплічного носіння

Розмір: 180х80х250 мм

Специфікація за запитом

 

Наша компанія є виробником, в зв'язку з цим ми можемо змінювати комплектацію за бажанням Замовника.