X-Test AVSEC003 Комплект імітаторів вибухових пристроїв терориста-смертника

До обраного

Inert Explosives (Simulants), Suicide Bomber Training Kit

Комплект містить широкий асортимент імітаторів імпровізованих вибухових пристроїв різних видів, які використовуються при здійсненні масових терористичних атак. Ці зразки містять п'ять основних компонентів таких імпровізованих пристроїв: імітатори вибухових речовин, ініціювальні і запальні системи, операційні механізми, джерела живлення і осколкові вкладиші.
Даний комплект демонструють імітатори заряди вибухівки, що використовуються терористами-смертниками, дистанційно керовані пристрої, пристрої з затримкою механізму активації або з комбінованими механізмами. Всі складові комплекту розроблені на основі детального аналізу терористичних актів і методів, використовуваних терористами при підготовці імпровізованих вибухових пристроїв для масового ураження. Керуючі системи, імітатори реальних вибухових матеріалів і осколкові вкладиші, призначені для досягнення максимального вражаючої дії, повністю відтворюють справжні вибухові пристрої.

Область застосування:

Комплект і його складові були розроблені для навчання і тренування підрозділів охорони аеропортів, силових і державних структур, наземного і морського транспорту, а також для працівників правоохоронних органів. Він знайомить персонал структур безпеки з широким спектром імпровізованих вибухових пристроїв, що використовуються при здійсненні масових терористичних атак. Комплект дозволяє підвищити рівень безпеки, працездатність персоналу, дає їм можливість ідентифікувати різні види імпровізованих вибухових пристроїв.

Комплект складається з наступних предметів одягу з замаскованими вибуховими пристроями:

•  Пояс смертника - з імітатором С4 і електричним керуючим механізмом;
•  Жилет смертника - з імітатором Semtex H і електричним керуючим механізмом;
•  Куртка смертника - з імітатором TATP (порошковим) і електричним керуючим механізмом;
•  Сумка на коліщатках з імпровізованим вибуховим пристроєм містить імітатор Semtex 10 і електронний таймер;
•  Рюкзак з імпровізованим вибуховим пристроєм містить імітатор С4 і дистанційний пристрій, керований за допомогою мобільного телефону;
•  Всі пристрої містять металеві кульки, цвяхи або інші осколкові вкладиші.

Примітка:

•  Імітатори замаскованих імпровізованих вибухових пристроїв можуть бути виготовлені відповідно до вимог клієнта;
•  Комплект упакований в міцний чемодан на коліщатках;
•  До комплекту додаються фотографії предметів одягу, що ілюструють процес маскування;
•  Комплект включає рентгенівські та СТ-зображення до і після процесу маскування.

Листівка AVSEC003>>>