X-Test AVSEC005 Комплект імітаторів саморобних вибухових пристроїв замаскованих в ручному багажі

До обраного

Traveler Training Kit - Inert Explosives (Simulants) Concealed In Traveling Articles

Комплект містить імітатори імпровізованих вибухових пристроїв, замаскованих в предметах багажу звичайного мандрівника, які імітують реальні вибухові пристрої, включаючи чотири основних компоненти - імітатор вибухової речовини, иніціювальні та запальні системи, керуючий механізм і джерело живлення.
Комплект розроблений на основі детального аналізу авіаційного тероризму і методів, використовуваних терористами при підготовці терористичних актів, коли об'єктам атаки були комерційні авіаперевезення. В електронний прилад поміщається імітатор вибухової речовини в кількості, яка в разі вибуху призводить до критичних руйнувань.

Область застосування та переваги:

Комплект і його складові були розроблені для навчання і тренування персоналу і здійснення контролю працівниками контрольно-пропускних пунктів аеропортів, в основному, операторів рентгенівського контролю та систем перевірки багажу, таких як EDS (Системи виявлення вибухових речовин), АТ (Вдосконалені системи виявлення вибухових речовин) , МVT (Томографічні системи) та інші. Комплект дозволяє персоналу краще розпізнавати замасковані імпровізовані вибухові пристрої, і це, безсумнівно, підвищує їх кваліфікацію і професіоналізм.
Додатково, замасковані імпровізовані вибухові пристрої дозволять керівництву структур безпеки аеропортів і персоналу, які навчають та контролюють операторів, перевіряти готовність системи огляду ручної поклажі і багажу, відповідність якість сканування і калібрації обладнання необхідним стандартам.

Комплект складається з наступних предметів одягу з замаскованими вибуховими пристроями:

•  Валіза;
•  Нашийна подушка;
•  Піна для гоління;
•  Набір туалетного приладдя;
•  Книга;
•  Будильник;
•  Гель для душа.

Листівка AVSEC005>>>