X-Test SECUR008 Комплект Phantom для тестування X-Ray обладнання

До обраного

Phantom - X-Ray Equipment 

Комплект інструментів для забезпечення якості зображення на X-Ray обладнанні (Phantom) являє собою портфель, що містить безліч матеріалів, розміщених в стандартизованої формі. 

Phantom дозволяє провести оцінку того, чи дійсно обладнання відповідає наступним параметрам: 

 

 

ПараметрОпис
Проникнення

Радіаційне випромінювання від джерела X-Ray загасає при проходженні через екрановану речовину через те, що деякі фотони зупиняються при ударі об ядро матерії, а інші відскакують назад або відхиляються.

Товщина речовини визначає рівень ослаблення.

Чутливість проникнення

Випромінювання проходить крізь різну товщину матеріалу послаблюється в різному ступені і проявляється по-різному на екрані. Цей параметр вимірює чи не занадто високий або низький рівень енергії для визначення чутливості в залежності від товщини вихідних речовин.

Роздільна здатність

Роздільна здатність системи контролюється двома факторами: число детекторів, які були розподілені для отримання випромінювання (це визначається виробником і не може контролюватися) і потік фотонів джерела випромінювання.

Спектрографічні можливості

Виробники можуть стверджувати, що система формування зображення має обмежені спектрографічні можливості. Це, як правило, виражається в здатності диференціації між органічними і неорганічними матеріалами. В обладнанні X-Ray з використанням подвійної енергії випромінювання, системи можуть класифікувати речовини і матеріали по ефективному атомному номеру.

Чутливість роздільної здатності при наявності обмежень на проникнення

Чутливість роздільної здатності системи при наявності обмежень на проникнення поєднує в собі два тести в одному. Потік, після того, як він був ослаблений іншою речовиною, вимірюють, щоб визначити, чи є він як і раніше досить високим, щоб забезпечити необхідну роздільну здатність.

 

Область застосування та переваги: 

Власники рентгенівського обладнання і користувачі: оператори, керівники і аудитори.
 
• Phantom був розроблений і протестований відповідно до Doc.30 специфікацією Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА).


Листівка SECUR008>>>