SUPREMA ID RealScan-FC Компактний сканер відбитків пальців і долоней

До обраного

Сертифікація ФБР IAFIS (F)

Сертифікація дає користувачам впевненість у тому, що RealScan-FC відповідає стандартам сумісності FBI або перевершує їх і працюватиме з інтегрованою автоматизованою системою інформації з відбитків пальців (IAFIS). Він забезпечує високу якість зображень і підтримує всі етапи ідентифікації для експертів з відбитків пальців та IAFIS.

Компактний та легкий із надшироким столом 5,16 дюйма

Завдяки елегантному та ергономічному дизайну RealScan-FC дозволяє отримувати високоякісні відбитки долонь, прокатні та плоскі зображення відбитків пальців, що відповідають стандарту F до специфікації якості зображення (IQS) ФБР. Доступний у портативній, настільній та кабінетній конфігураціях, RealScan-FC може бути легко інтегрований у різні програми, такі як прикордонний контроль, документація ув'язнених та перевірка даних при прийомі на роботу.

Передова технологія побудови прокатних зображень

RealScan-FC включає технологію Advanced Rolled Image Construction з використанням унікального алгоритму виявлення просковзування Suprema ID для побудови прокатних зображень відбитків пальців. Завдяки технології ARIC RealScan-FC забезпечує частоту більше 15 кадрів в секунду під час захоплення, що забезпечує найвищу якість зображення та меншу частоту помилок при захопленні послідовностей.

Потужний вбудований DSP

RealScan-FC оснащений потужним процесором з тактовою частотою 400 МГц, який забезпечує високошвидкісну обробку зображень при захопленні, зберіганні, обробці та передачі даних відбитків пальців. Унікальний метод попередньої обробки зображень Suprema ID з центральним процесором забезпечує більш високу частоту кадрів при захопленні та більш високу пропускну здатність пікселів, що забезпечує кращу якість зображення. Це також зводить до мінімуму час ініціалізації пристрою менше однієї секунди.

Надійний захист від пилу та вологи IP64

Корпус RealScan-FC повністю захищений від проникнення вологи, пилу та рідини. Чудовий захист класу IP64 за рахунок ретельної герметизації у поєднанні з додатковими засобами захисту забезпечує бездоганну роботу навіть за суворих умов.

Характеристики

Типи відбитків• Одинарні прокатки 
• Одинарні відтиски
• Відтиски двох пальців
• Відбиток чотирьох пальців
• Відбиток долоні
Роздільна здатність500 dpi, 256 відтінків сірого
Розмір робочої панелі (Ш x Д)131,2 x 130,2 мм
Розмір зображення (Ш x Д)• Відбиток долоні: 2500 x 2500 px
• Відбиток чотирьох пальців: 1600 x 1500 px
• Одинарні відтиски / прокатки: 800 x 750 px
Максимальна зона захоплення2500 x 2500 px
Стандарти якості зображенняFBI IQS Додаток F / Додаток P
Ступінь захистуIP64
Робоча температура0 ℃ ~ 50 ℃
Вологість при експлуатаціївід 10 до 90%, без конденсації
Розміри (Ш x Д x В)193 x 315 x 150 мм
Джерело живлення12 В постійного струму або USB-живлення
Вага5,26 кг
ІнтерфейсUSB 2.0 (дані)
Операційні системиWindows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 32/64bit та Linux
СертифікатиFBI, WHQL, CE, FCC, UL, KC, WEEE, RoHS, REACH, BIS
АксесуариПедальний перемикач (опціонально)