SUPREMA ID RealScan-D Сканер відбитків на два пальці

До обраного

Сертифікація ФБР IAFIS (F)

Сертифікація на відповідність вимогам сканерів відбитків пальців додатку F ФБР IAFIS гарантує сумісність RealScan-D із стандартами ФБР та успішну роботу в рамках автоматичної інформаційної системи відбитків пальців (IAFIS ). Зображення, створені сканером RealScan-D, підтримують всі етапи ідентифікації відбитків пальців для експертів з відбитків пальців та системи IAFIS. Додаток F регламентує суворі умови якості зображень, зосередивши увагу на подальшій великомасштабній автоматичній багаторівневій верифікації.

Покращена технологія захоплення та побудови зображення

RealScan-D має сучасну технологію захоплення та конструювання зображення, використовуючи унікальний алгоритм виявлення ковзання Suprema для побудови зображення відбитків пальців. За допомогою технології ARIC, RealScan-D виконує захоплення з частотою 20 кадрів в секунду, що забезпечує високу якість зображення та нижчу частоту появи помилок у захопленні послідовностей.

Широка область захоплення

RealScan-D пропонує найбільший розмір області експонування у своєму класі та забезпечує легке захоплення зображення. Пристрій забезпечує роздільну здатність зображення відбитка пальця 900х900 пікселів і до 35% більшу чутливість області захоплення, ніж інші продукти на ринку. Це запобігає втратам і помилкам при захопленні. Спеціальне скло захищає область захоплення від подряпин та пошкоджень.

Миттєва ініціація пристрою

Як і інші сканери серії RealScan, RealScan-D забезпечує ультрашвидку ініціацію. Час готовності до захоплення зображень мінімізовано до 0,37 секунд після увімкнення пристрою.

Характеристики

Типи відбитків• Одинарні прокатки
• Одинарні відтиски
• Відтиски двох пальців
Частота кадрів20 кадрів за секунду
Роздільна здатність500 dpi, 256 відтінків сірого
Розмір робочої панелі (Ш x Д)48 x 48 мм
Зона чутливості (Ш x Д)45,72 x 45,72 мм
Розмір зображення (Ш x Д)900 x 900 px
Стандарти якості зображенняFBI IAFIS Додаток F
ІнтерфейсUSB 2.0 High-speed (Data & Power)
Ступінь захистуЗахист від бризок
Робоча температура-10 ° C ~ 50 ° C
Вологість при експлуатації10 ~ 90%, без конденсації
Розміри (Ш x Д x В)84 x 171 x 63 мм
Вага0,54 кг
СертифікатиWHQL, CE, FCC, UL, KC
Операційні системиWindows: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 32/64bit
Linux: Ubuntu, Debian, Fedora, Cent OS 32/64bit
Android 5.0 та вище