BVDA Хімічні реагенти

До обраного
  • Виявлення прихованих слідів рук за допомогою ціаноакрилату
  • Ціаноакрилат

Ціаноакрилат

Ціаноакрилат застосовується для виявлення прихованих ​​слідів рук на гладких (непористих) поверхнях, таких як пластик, метал (оброблений та необроблений), скло, оброблене дерево. Не рекомендується використовувати на більшості пористих поверхнях або старих слідах.

Використовують для прояву відбитків на більшості непористих матеріалів типу пластмас, металів (оброблених та необроблених), тканини, скла та обробленої деревини.

Не рекомендується використовувати на більшості пористих матеріалів або для обробки старих відбитків пальців.

Застосування: простий у використанні і дуже ефективний.

Прискорена обробка: час обробки зменшується і чутливість збільшується при підтримці вологості 80%.

Підсилення: магнітні або флюоресцентні порошки, основний жовтий, ардокс і родамін 6G.

 

 
  • Виявлення слідів рук за допомогою нінгідрину

Нінгідрин

Нінгідрин застосовується для виявлення прихованих ​​слідів рук на пористих поверхнях, таких як папір, картон, валюта, сира деревина, гіпсокартон і т.п. З його допомогою виявляються сліди дворічної давності. Для збільшення терміну придатності розфасований в аерозольні балончики. Нінгідрин - основний реактив, розроблений для прояву прихованих відбитків на папері та інших пористих поверхнях. Він реагує з амінокислотами та іншими компонентами відбитків пальця, які виділяють амінокислоти при розкладі. Нінгідрин дає зображення, колір якого може змінюватися від апельсинового до фіолетового в залежності від хімічного складу відбитка і умов обробки. Повний прояв може зайняти кілька тижнів, але реакція може бути прискорена нагріванням і зволоженням.

Використовуйте його для: прихованих відбитків пальців і відбитків з кров'ю на пористих поверхнях типу паперу, картону, валюти, сирої деревини, гіпсокартону і т.д.

Не підходить для: непористих поверхонь і вологих предметів.

Застосування: простий у використанні і дуже ефективний. Виявляє старі (кілька років) відбитки пальця.

Прискорена обробка: реакція може бути прискорена за рахунок підвищення температури і вологості.

 

 
  • Бі реагент для вологих поверхонь

Реагенти для вологої поверхні

Застосовуються для виявлення невидимих ​​слідів рук на вологих або сухих непористих поверхнях, таких як зовнішня поверхня автомобіля, на лакованій поверхні, вощених або покритих пластмасою матеріалах, поліетилені, гладкому полістиролі, засмальцьованому склі, окислених металах, оцинкованих поверхнях, а також поверхнях з соляним нальотом (контакт з морською водою).

Не використовується на пористій поверхні типу паперу і картону.

Не застосовуються всередині або зовні приміщення, де може бути завдано збитків власності.

Дрібнозернистий реагент - сильно забруднює засіб, що вимагає промивання для видалення залишків реактиву перед фотографуванням і зняття виявлених слідів.

 

 
  • Виявлення прихованих слідів рук за допомогою DFO

DFO

DFO - це реагент, який (як ніндгідрин) реагує з амінокислотами, присутніми на відбитках пальців. Області застосування однакові: пористі поверхні, такі як папір, деревина, тощо.
Відбиток пальців, розроблений з DFO, менш помітний у білому світлі, ніж після обробки ніндгідрином, але з зеленим світлом (близько 530 нм) він сильно флюоресцентує. Флуоресценцію переглядають та фотографують через оранжевий або червоний фільтр (окуляри).