Порошки дактилоскопічні

До обраного

Порошки магнітні

Магнітні порошки можуть використовуватися тільки з магнітним пензликом. Такий порошок, що складається з суміші заліза і пігментних частинок, притягується магнітом, який знаходиться на кінці магнітного пензлика, і його залізні частинки утворюють подобу пензлика. Коли магнітний порошок треба повернути в контейнер, магніт втягується всередину пензлика. Широкий обідок на кінці пензлика не дозволяє залізним часткам залишатися на магніті. Притягання слабшає і частки падають з пензлика. Через склад порошка і пензлика, їхнє використання неможливе на сталевих предметах.

 

Магнітний TwoTone Срібний/Чорний порошок

Срібний/Чорний, добре прилипаючий порошок подвійної дії, що забезпечує контрастність відбитка на різних поверхнях. Добре працює як на світлих, так і на темних поверхнях.

 

Магнітний Супер-Чорний порошок

Чорний, добре прилипаючий порошок, що забезпечує контрастність відбитка. Цей популярний порошок можна використовувати на різних поверхнях. Наприклад, на алюмінії, свічках, пінопласті. Свіжі відбитки, залишені на папері, також можуть бути виявлені за допомогою цього порошку. Існує спеціальна технологія для звірення відбитків підошов взуття. Підошви покриваються невеликою кількістю силіконового масла (наприклад, SLM-спрей), потім, проводиться відбиток на папір, який покривається Магнітним Чорним порошком для візуалізації зображення.

 

Магнітний Сірий порошок

Добре прилипаючий порошок. Ідеальний для темних поверхонь.

 

Магнітний Чорний порошок

Прилипає трохи слабше, ніж Супер-Чорний порошок. Однак, його прилипання до самої поверхні також слабкіше при прояві відбитків на забруднених поверхнях.

 

Магнітний Спеціальний Сірий порошок

Відмінною рисою цього порошку є те, що він відмінно підходить для пластикових поверхонь і видно як на темних, так і на світлих поверхнях. Якщо було нанесено занадто багато порошку, надлишки можна прибрати звичайним дактилоскопічним пензликом.

 

Магнітний Білий порошок

Порошок магнітний білий використовується для виявлення невидимих слідів рук на непористих неметалевих поверхнях. Для кращого контрасту застосовуйте на темній поверхні.

 

Магнітний Червоний порошок

Порошок магнітний червоний використовується для виявлення невидимих слідів рук на неметалевих поверхнях. Складається з суміші оксидного Блискучого червоного порошку і дрібнодисперсних частинок заліза. Застосовується як на світлій, так і на темній поверхні.

 

Немагнітні порошки

Немагнітні порошки застосовуються для виявлення невидимих слідів рук на різних непористих поверхнях, в тому числі і магнітних.

 

Немагнітний Чорний порошок

Порошок немагнітний чорний застосовується для виявлення невидимих слідів рук на непористих поверхнях, таких як пофарбована деревина, метал і більшість пластикових поверхонь. Добре контрастує зі світлою поверхнею.

 

Немагнітний Білий порошок

Порошок немагнітний білий застосовується для виявлення невидимих слідів рук на темних непористих поверхнях, таких як пофарбована деревина, скло, метал і більшість пластикових поверхонь.