BVDA Ціаноакрилатна рідина

До обраного

Пари мономеру ціаноакрилату, як правило, полімеризуються швидше на відбитку пальця, ніж на навколишній чистій поверхні. Полімеризація проявляється у вигляді білого відкладення. Ефективність цього процесу залежить від віку відбитка пальця, умов, яким він був підданий, і способу, яким проводиться обкурювання.

Для оптимального випаровування ідеально підходить відносно висока вологість (близько 80%). Видимість слабких відбитків і відбитків, розроблених на не контрастних (світлих тонах) поверхнях, можна покращити за допомогою спеціальних фарбувальних розчинів.

Підтяжка чорними гелевими підйомниками виявилася дуже ефективною як засіб для документування розроблених відбитків. Навіть слабкі відбитки можна знайти та сфотографувати чи відсканувати за допомогою GLScan сканера.

Упаковка для кави обкурена ціаноакрилатом

Оброблені відбитки підняті Gellifter Black

Обкурювання ціаноакрилатом виявилося дуже ефективним процесом, особливо на тих поверхнях, які не піддаються обробці дактилоскопічними порошками (наприклад, пластмаси).
Ціаноакрилатна рідина BVDA спеціально розроблена для обкурення відбитків пальців, так що замість швидкого затвердіння (затвердіння в нагрівальній посуді) більша частина або вся рідина випарується.

Відбитки пальців на балончику візуалізовані ціаноакрилатною парою

Відбиток пальця підняли Gellifter Black 

Піднятий відбиток пальця на чорному Gellifter Black після інвертування кольорів