BVDA Двокомпонентний силіконовий компаунд для зняття виявлених відбитків пальців

До обраного

Деякі поверхні мають таку текстуру, що навіть за допомогою гелевих підйомників важко підняти порошкоподібні відбитки пальців у всій повноті. У цих випадках можна використовувати білу або чорну суміш для лиття з силіконового компаунда. Відливна суміш змішується з затверджувачем і розріджувачем (за потреби) і заливається поверх обробленого порошком відбитка. Після затвердіння силіконової суміші, знімають відбиток пальця.

Залежно від кольору дактилоскопічного порошку, який використовувався, для контрастування використовується біла або чорна силіконова суміш.

Silmark Black

Silmark Black (чорний) використовується для зняття відбитків пальців, оброблених дактилоскопічними порошками. Порошок світлого кольору, наприклад звичайний або магнітний сріблястий або білий, добре контрастує на чорному тлі, який забезпечує даний матеріал.

Відбиток пальця на тарілці, оброблений спеціальним срібним порошком

Silmark Black наноситься на відбиток пальця на тарілці

Результат підняття відбитка за допомогою Silmark Black

Silmark White

Silmark White (білий) використовується для підняття відбитків пальців, які оброблені темними дактилоскопічними порошками, як Swedish Black або магнітний чорний. Білий колір силіконового матеріалу пропонує контрастний фон для порошків темного кольору.

Silmark також доступний у сірому та коричневому кольорі для дослідження мікрослідів інструментів.

Відбиток пальця на тарілці, оброблений чорним порошком

Відбиток пальця, покритий Silmark White

Відбиток пальця оброблений чорним порошком і піднятий за допомогою Silmark White

Silmark CART для зняття відбитків пальців

Доступний у чорному, білому та прозорому кольорі

Silmark CART - це 2-х компонентна силіконова сполука в картриджі. Silmark CART випускається в різних кольорах: сірий і коричневий для зняття інструментальних слідів, а також чорний, білий і прозорий для зняття відбитків.

Використовуючи диспенсер, суміш легко наноситься на фактурні поверхні.

Не потрібно вручну перемішувати два компоненти, це робиться за допомогою наконечника для змішування, який встановлюється на картриджі перед кожним використанням. Завдяки додатковому розподільному наконечнику, прикріпленому до змішувача, шириною 25 мм, силіконовий матеріал накладається на відбиток.

Диспенсер  із плунжером для картриджа на 50 мл

За допомогою розподільного наконечника, прикріпленого до наконечника для змішування, смужка шириною 25 мм просто наноситься на відбиток пальця

Знімання відбитка, обробленого чорним дактилоскопічним порошком, за допомогою Silmark Cart Clear (прозорий)

SILMARK CART, білий і чорний картридж

SILMARK CART White в коробці

Відбиток пальця на поверхні полістиролу, оброблений порошком Magnetic Jet Black. Піднятий Silmark CART White з приклеєним силіконовим папером