BVDA Система візуалізації слідів GLScan FP

До обраного

GLScan FP - це система візуалізації для захоплення зображення з дактилоскопічних плівок (Gellifters) розміром до 13х18 см. Зображення знімаються з роздільною здатністю 1400 ppi, завдяки чому деталі третього рівня можуть бути добре помітними.

Чутлива камера та світлодіодне джерело світла, встановлене в скануючому пристрої, забезпечують зображення плівок, що містять широкий спектр міток: від звичайних слідів до слідів, виявлених за допомогою дактилоскопічних порошків. Користувачеві доступна велика кількість комбінацій налаштування інтенсивності світла та часу експозиції для ручного регулювання. Більш зручною для користувачів є функція автоматичної експозиції. Автоматична експозиція допомагає оператору знайти найкращу доступну комбінацію між двома налаштуваннями, а потім сканує зображення, використовуючи ці налаштування, забезпечуючи оптимальний результат.

Спотворення зображення, так званий ефект риб'ячого ока, обмежується абсолютним мінімумом з GLScan FP. Якісний об'єктив забезпечує зображення без викривлень по осях X і Y.

Програмне забезпечення управління GLScan пропонує користувачеві цілий ряд елементів обробки зображень, таких як зміна рівнів, інвертування, гортання та обертання зображення. Оригінальне зображення зберігається автоматично і не може бути перезаписане зображенням, яке змінює користувач. Зображення можна зберігати у найбільш поширених форматах зображень. Зображення, відскановані за допомогою GLScan FP, можна експортувати у всі відомі системи АДІС.

Скануючий блок оснащений вакуумним столиком, на якому Gellifter розміщений під час сканування. Він тримає Gellifter ідеально рівним, гарантуючи, що повноцінне зображення знаходиться у фокусі та без гарячих точок, викликаних небажаним світлом, відбитим у камеру. Вакуум забезпечується насосом, який встановлений у звукоізольованому корпусі; це зменшує шум, створюваний вакуумними насосами, таким чином, щоб його можна було використовувати в офісних та лабораторних умовах. На етапі вакууму вздовж осі X та Y є еталонні шкали, вони скануються разом з дактилосокпічною плівкою, що підтверджує правильність розміру сканування.

Розміри пристрою: 65 х 45 х 57 см (ширина х глибина х висота) - не враховуючи місця, необхідного для кабелів.

GLScan FP управляється сучасним ПК під керуванням ОС Windows.

 
Каталог