Attestor Forensics Мобільна ціаноакрилатова окурююча система MOBIfume

До обраного

Обробка відбитків пальців на непористих поверхнях в спеціальних камерах для обкурювання з використанням чистого ціаноакрилату або одного з флуоресцентних похідних, є стандартом в повсякденній лабораторній практиці.

Все більше і більше цей метод використовується в мобільній версії, безпосередньо на місці злочину, в димових наметах або спеціально розроблених димових кімнатах. Це дає можливість виявити відбитки пальців у всіх приміщеннях місця злочину. А так же окремі великі об'єкти, для яких демонтаж і транспортування в лабораторію без руйнування відбитків пальців були б важкими або неможливими або які просто не вміщалися б в звичайну ціаноакрілатовую камеру. Такі об'єкти можуть оброблятися в наметі або, наприклад, гараж, перетворений в камеру великого розміру.

MOBIfume CY500 від компанії Attestor Forensics - це нова система для мобільного виявлення відбитків пальців. Демонтаж громіздких доказів і транспортування в лабораторію більше не потрібні. MOBIfume розроблений як модульна система і складається з одного або декількох блоків.

Кожен блок має власний зволожувач з датчиком вологості і потужний циркуляторний вентилятор для рівномірного розподілу вологості і парів ціаноакрилату. Той же самий вентилятор також використовується вбудованим фільтром з активованим вугіллям, який після процесу обкурювання, використовується для очищення повітря в зоні обкурювання.

Користувач керує системою за допомогою планшета з сенсорною панеллю. Планшет з'єднаний з окремими компонентами по радіоканалу. Контрольні кабелі в області обробки ціаноакрилатом більше не потрібні.

Кожен блок MOBIfume підходить для кімнати розміром ~ 50-60 м3. Згрупувавши їх в одну або кілька функціональних груп, систему можна масштабувати для кімнат з майже необмеженим розміром. Але також можливо формування декількох груп з різними параметрами, що дозволяє обробляти декілька кімнат паралельно - з тими ж або з різними параметрами.

Система контролює вологість навколишнього середовища до значення, яке може бути вибрано користувачем, і навіть зберігає це значення протягом всього процесу обкурювання - якісний аспект, особливо зі складними кімнатами або транспортними засобами, де деякі з поверхонь є напів-пористими або пористими, що впливає на вологість. Вільно регульована температура з дуже великими обкурюючими пластинами дозволяє крім стандартного ціаноакрилату використовувати з великою різноманітністю флуоресцентні або не флуоресцентні похідні ціаноакрилату в рідкій або порошкоподібній формі.

 
Каталог