Attestor Forensics Система пошуку і запису слідів крові і вогнепальних залишків на місці події SCENEview BV800

До обраного

SCENEview BV800, новітня розробка Attestor Forensics - ідеальний інструмент для пошуку і документування бризок крові на місці злочину. Завдяки вбудованому підсилювачу навколишнього світла він забезпечує оптимальні результати пошуку, навіть якщо місце злочину затемнено.

Через посилення світла ефекти люмінесценції можна побачити з мінімальною кількістю хімічної речовини, що розпорошується на область пошуку. Тому можливість повторити і відтворити ефекти для подальшої документації вище.

SCENEview BV800 використовує вбудовану червону підсвітку, яка відповідає темній адаптації людського ока і підвищує орієнтацію на темній площадці злочину.

Система додатково оснащена вбудованою ІЧ-чутливою камерою, яка дозволяє шукати ефект поглинання великих плям крові. Це підтримується вбудованим інфрачервоним джерелом світла 850 нм.

SCENEview BV800 - повністю автономна система. Його можна запустити через акумуляторну батарею. Завдяки повністю інтегрованого комп'ютера він дозволяє зберігати зображення або записувати відео на місці злочину без необхідності використання зовнішнього ПК.

Повернувшись до лабораторії, зображення і відео можна завантажити з пристрою за допомогою USB або підключення до локальної мережі. SCENEview також дозволяє підключатися до зовнішніх пристроїв, а також до монітора з високою роздільною здатністю.

 
Каталог