Attestor Forensics Ціаноакрилатова камера для виявлення прихованих відбитків пальців на непористих поверхнях MEGAfume

До обраного

Конструкція має каркас, який дозволяє поверхні внутрішніх стін повністю виготовлятися з плоского безпечного скла. Внутрішня механічна структура не потрібна. Грилі і висячі стрижні виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, які також протидіючи дезактивації ДНК агресивними миючими засобами. Все це, включаючи опори для грилів і стрижнів, резервуар для води для зволожувача, а також циркуляційний вентилятор та повітреводну перегородку можна повністю витягти з шафи без використання інструментів. Це робить очистку і дезактивацію ДНК надзвичайно легкою.

Весь процес обробки латентних відбитків від зволоження до остаточного видалення диму з повітря всередині шафи, може бути активований в повністю автоматичному або ручному режимі. Кілька попередньо програмованих циклів дозволяють встановлювати параметри для різних хімічних реактивів або типів доказів. Капсульований, пиловловлюючий фільтр-картридж фільтрує повітря всередині після обкурювання.

Нова система керування фільтрами, враховує кількість і тип хімічної речовини, забезпечує ефективне і безпечне використання повної потужності фільтра. Багатомовний кольоровий сенсорний дисплей відображає користувачеві процес за допомогою графічних і чітких текстових повідомлень і навіть допомагає виконувати звичайні сервісні завдання, такі як заміна фільтра на основі зображених та інтерактивних посібників.

MEGAfume також має систему протоколів процесів, яка безперервно відстежує всі параметри обробки для відстеження якості документації. Ряд додаткових конструктивних особливостей доповнює інноваційну концепцію.

Основні технічні характеристики

MEGAfume M60
Загальні характеристики
Габаритні розміри
(ВхШхГ)
145 х 68 х 75 см
(на регульованих ногах і включаючи дисплей керування)
Внутрішні розміри
(ВхШхГ)
125 x 58 x 61 см
Рівнів4
Температура диму100°C - 230° C
Діапазон вологостіВИМК або 60 - 90% відносної вологості
Вбудоване освітлення«Холодний» світлодіодний світильник
(одна індивідуально контрольована світлодіодна смуга вздовж всієї висоти в кожному кутку)

Повітряний фільтрВбудований картридж з активованим вугільним фільтром
(приблизно 100 циклів на фільтр на основі стандартного ціаноакрилату
)
Електричні характеристики
Напруга:
230 В / 50 Гц змінного струму
Потужність:
Максимум 500 Вт
Струм:
~ 5 A
 
Каталог