BVDA Система візуалізації слідів GLScan SP

До обраного

Система візуалізації GLScan SP є найбільш універсальною системою візуалізації для дактилоскопічних плівок (Gellifters). Система дозволяє сканувати плівки розміром від 5 х 5 см до повнорозмірних 18 х 36 см, призначених для зняття слідів від взуття.

Нові можливості:

- Автоматична експозиція;
- Два світлодіодних джерела світла зі змінною інтенсивністю світла;
- Третє світлодіодне джерело світла для косопадаючого освітлення;
- На екрані порівняння зображень;
- Покращення зображення та анотація;
- Миттєве повторне сканування зображень підвищує ефективність;
- Налаштування експозиції та освітлення в режимі реального часу;
- Майстер налаштувань та помічник для надання потрібного зображення лише в одному скануванні.

КАМЕРА

Скануючий блок оснащений високочутливою камерою CMOS. Камера сканує плівки з роздільною здатністю понад 1000 ppi. Ця резолюція робить можливим детальне вивчення деталей на позначках пальців на 3 рівні та чітко показує ще більш детальну деталізацію слідів взуття.
Зображення, отримані за допомогою GLScan SP, можна завантажувати в більшість автоматизованих систем відбитків пальців та долонь (АДІС та APIS).

ДЖЕРЕЛА СВІТЛА

Для системи візуалізації GLScan SP було розроблено нове джерело світла для освітлення плівок під час сканування. Це світлодіодне джерело світла, яке забезпечує рівномірне освітлення всієї поверхні. Система містить два джерела світла, які співвісно освітлюють поверхню. Залежно від виду піднятого сліду, це може бути дуже слабкий пиловий відбиток або сильно відбиваючий відбиток пальця, можна використовувати один або два освітлювача. Крім того, інтенсивність обох ламп повністю регулюється.

Світло високої інтенсивності дозволяє камері працювати з більш короткими часом експозиції, створюючи відмінне зображення протягом менше ніж хвилини.

Доступна третя лампа, що забезпечує косопадаюче освітлення.

Змінна тривалості витримки та регульована інтенсивність світла дозволяють створювати зображення від майже невидимих ​​до сильно контрастних відбитків на чорних плівках.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Нове програмне забезпечення GLScan SP тепер має ряд нових функцій, таких як:

- Двонаправлене сканування для миттєвого повторного сканування Gellifter при оптимальних налаштуваннях експозиції та освітленості, запропонованих системою.
- Регулювання режиму освітлення та експозиції в режимі реального часу. Ці параметри можна регулювати під час сканування, поки зображення будується на екрані. Пошук правильних налаштувань полегшується таким чином, подальше використання засобів двостороннього сканування скорочує час, необхідний для отримання найкращого кінцевого зображення.
- Особливості покращення зображення, такі як обертання, фліп, гістограма та регулювання яскравості та контрастності.
- Інструмент порівняння зображень, який дозволяє оператору порівнювати два зображення поруч та робити анотації на зображеннях.

Система візуалізації GLScan SP складається з блоку сканування GLScan SP, ПК під керуванням Windows, великого 30-дюймового монітора, вакуумного насоса та вакуумних таблиць для сканування плівок від 5x5 до 18x36 см.

 
Каталог