Attestor Forensics Модульна система криміналістичних джерел світла LIGHTcube

До обраного

LIGHTcube від Attestor Forensics - це модульна система освітлення з індивідуально поєднуваними модулями. Кожен модуль має одну конкретну довжину хвилі та може регулюватися (вмикання/вимикання та затемнення) через мембранну панель.

Для збільшення універсальності та бюджетної економіки LIGHTcubes можна масштабувати (кілька модулів однієї довжини хвилі для більшої потужності) або комбінувати (кілька модулів різної довжини хвилі для різних завдань).

На верхній і нижній частині кожного модуля передбачено механічний швидкодіючий затиск. При накладанні модуля LIGHTcube на інший або на адаптер живлення він автоматично підключається як до живлення, так і до контрольної шини. За допомогою цієї шини декілька модулів одних і тих же кольорів можуть бути включені або затемнені системою, наприклад, контролер системи LABview.

На даний момент LIGHTcubes доступні у білому кольорі, ІЧ, зеленому, синьому та УФ. Подальші модулі з додатковими кольорами та формою пучка знаходяться на стадії розробки.

Для оптимального підсвічування в поєднанні зі стійкою для камери ми пропонуємо адаптер, який дозволяє регулювати модулі у горизонтальному напрямку та під кутом.

У випадку, якщо LIGHTcube буде використано зі стандартних позицій (наприклад, бічне світло), без будь-якого монтажу або, наприклад, на місці злочину ми пропонуємо систему керування з прямим або кабельним з'єднанням пристрою з акумулятором або мережевим джерелом живлення.

 
Каталог