Attestor Forensics Автономна робоча станція POWDERado

До обраного

Робота з дактилоскопічними порошками вивільнює дрібні частинки пилу в робоче середовище, які не слід вдихати. POWDERado SH131 - це робоча станція, яка сприяє охороні здоров'я і безпеки на робочому місці експерта з дактилоскопії. Вона забезпечена автоматичною системою фільтрів та повністю незалежна від вентиляції на робочому місці. Це ідеальна альтернатива звичайним витяжним шафам.

Основні переваги:

Робоча поверхня з нержавіючої сталі
Робоча поверхня POWDERado SH131 виконана з немагнітної нержавіючої сталі. Це особливо корисно при роботі з магнітними порошками для дактилоскопії.

Двоступенева система фільтрів
Нижче робочої поверхні використовується комбінація попередньо фільтруючого флісу та тонкої пилезахисної касети H13. Попередній фільтр утримує великі частки пилу від касети H13 і, завдяки цьому, зменшує занадто часту заміну касети. При бажанні система може бути оснащена фільтром з активованого вугілля, для усунення неприємного запаху від предметів дослідження.

Багатомовний інтерфейс сенсорної панелі
POWDERado SH131 керується за допомогою сенсорного дисплею для керування швидкістю обертання вентилятора, а також різними варіантами освітлення. POWDERado SH131 має систему мікроконтролерів, яка забезпечує ручний і автоматичний режим. Відкриття будь-якого з клапанів автоматично запускає вентилятор на низькій швидкості, і вмикає біле підсвічування. Доступна функція: кожні 4 години виконується короткий цикл очищення, який гарантує, що дрібні частинки пилу, які осідають тільки через деякий час, видаляються з повітря всередині POWDERado SH131.

Гнучка установка
Система може використовуватися як:
• настільний інструмент;
• на додатковому колісному візку;
• на стійці з ручним або автоматичним регулюванням висоти.

 
 
Каталог