Attestor Forensics Система видалення тонера і озону для робочих місць ESDA TORnado SF91

До обраного

Протягом багатьох років використання електростатичних систем дослідження документів (ESDs) вважається стандартом при експертизі документів. Саме для цих цілей компанія Attestor Forensics розробила систему видалення тонера і озону TORnado SF91.

При відкритті двосекційною кришки TORnado SF91, потужний вентилятор автоматично активується (половина швидкості) і створює повітряний потік над шаром документів ESD. Як тільки користувач ввімкне ESD, швидкість вентилятора автоматично збільшується до максимуму. Потім повітря фільтрується через сітку з нержавіючої сталі і фільтр твердих частинок типу F9, який точно налаштований для Cascade Developer. Частинки активованого вугільного флісу, вбудовані в касету з фільтром, зменшують озон в повітряному потоці.

Але не тільки під час роботи ESD, але і в закритому стані (в режимі очікування), TORnado SF91 регулярно виконує короткі цикли фільтрації для створення оптимальних умов під час зберігання. Для очищення або збору тонера, уловлюючий резервуар можна вилучити без підйому важкого обладнання ESD. TORnado SF91 має мікропроцесорну систему, яка взаємодіє з користувачем за допомогою сенсорного дисплея в кришці. Це дозволяє запускати лічильник для часу роботи і інформує користувача про необхідність заміни фільтра. Якщо досягнута максимальна забрудненість фільтра, TORnado SF91 автоматично відключає вентилятор, а також джерело електроживлення ESD, поки не буде вставлений новий фільтр. Безсумнівно, TORnado SF91 - корисний внесок в здоров'я і безпеку на робочому місці експерта.

Технічні характеристики:

Габаритні розміри:
(ВxШxГ; в закритому стані)
80 x 72 x 80 см
Термін служби фільтрів125 годин (або 12 місяців)
Електричні характеристики:
Напруга:230 В / 50 Гц
Струм (без ESD):~ 0,5 А
Потужність (без ESD):120 Вт
Вага (без ESD):48 кг
TORnado SF91 поставляється з1 касета з фільтрами
 
Каталог