Attestor Forensics Камера NINcha для виявлення слідів рук, за допомогою нінгідрина, DFO та індандіона

До обраного

Серія NINcha представляє собою сімейство камер, особлива увага приділяється дослідженню відбитків пальців на пористих поверхнях після обробки нінгідрином, DFO або Indandione.

З NINcha ми пропонуємо відповідне рішення для дослідження відбитків пальців на пористих та напів-пористих матеріалах, таких як папір, оброблений DFO, нінгідрином або Indandione.

Докази зазвичай обробляють нінгідрином, DFO або Indandione шляхом занурення або розпилення. Після цього процесу обробки для оптимального результату зразки повинні бути досліджені при заданих умовах температури і вологості. NINcha дозволяє використовувати все це, використовуючи зручне для користувача багатомовне керування сенсорною панеллю за допомогою реєстратора даних USB QA та нову, інноваційну концепцію повітряного потоку.

До ключових досягнень NINCha відносяться:

Попередньо запрограмовані цикли обробки для нінгідрину, DFO и Indandione забезпечують просту роботу і постійну високу якість обробки доказів. Параметри і таймери можуть бути налаштовані користувачем на його вимоги. Крім того, доступний ручний режим.

Змінна концепція стелажу. Носії на внутрішніх сторонах камери підходять для використання з металевими решітками та підвісними стрижнями, які легко очищаються.

Повітряний фільтр та зовнішня вентиляція. Щоб обмежити перехресне забруднення і зменшити вимоги до очищення, спеціальна система повітряного фільтра була вбудована в шафу для очищення хімічно забруднених частинок або пилу. В якості альтернативи або додатково, шафа може бути модернізований для зовнішньої вентиляції з регульованими технологічними процесами впускними і випускними клапанами.

УФ-дезактиваційних блок. Для легкого усунення ДНК всередині шафи можна встановити блок УФ-випромінювання з короткою довжиною хвилі.

Водопостачання і дренаж. Вбудований в корпус резервуар для дистильованої води, а також контейнер для накопичення конденсованої води. Дисплей сенсорної панелі інформує користувача про необхідність повторного заповнення або дренажу.

Easyclean дизайн. Інноваційний дизайн робить очистку і обслуговування системи NINcha дуже простою.

Чітка видимість доказів. Унікальна конструкція запобігає утворенню конденсату в вікні, що дозволяє користувачеві постійно стежити за процесом обробки.

Низька вартість обслуговування. Система дуже проста і зручна в обслуговуванні. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, яка не буде іржавіти і забезпечує багаторічну експлуатацію. Щорічні витрати на калібрування ISO17025 також дуже низькі.

Технічні дані


NINcha S31NINcha M31NINcha L31
Габаритні розміри
(ВхШхГ)
105 x 70 x 60 см
(з регульованими ніжками)
185 x 70 x 60 см
(на коліщатках)
205 x 70 x 60 см
(на коліщатках)
Внутрішні розміри
(ВxШxГ)
50 x 48 x 48 см100 x 48 x 48 см150 x 48 x 48 см
Рівнів
2
+ додатковий верхній висячий рівень
4
+ додатковий верхній висячий рівень
6
+ додатковий верхній висячий рівень
Діапазон температур25°C - 110°C
Діапазон вологості40 - 80% RH2 (та зволожувач вимкнено)
Внутрішні лампи освітлення2
(одна лампа на рівень)
4
(одна лампа на рівень)
6
(одна лампа на рівень)
Базова конфігурація / додаткові функції
Фільтруюча система
LFD31/LFN31/LFI31
•/•/••/•/•+/+/•
USB Datalogger
USB31
++
УФ-дезактивація
UVS31/UVM31/UVL31
Зовнішня вентиляція
Оновлення EAA31
+
Електричні характеристики
Напруга:
230В змінного струму/50 Гц
Потужність:макс. 2200 Вт
Струм:~ 10 А
• - доступно опціонально; + - включено в базову комплектацію
 
Каталог