Attestor Forensics Мобільний кліматичний бокс для обробки доказів нінгідрином, DFO або Indandione за межами лабораторії NINcha P31

До обраного

У сімействі продуктів NINcha Attestor Forensics пропонує ряд кліматичних камер для обробки відбитків пальців для лабораторного використання. Попит на системи, які дозволяють досліджувати відбитки пальців на пористих поверхнях (після обробки нінгідрином, DFO або Indandione) у високій якості, але поза контрольованого лабораторного середовища, привів до розробки NINcha P31.

Як і в встановлених лабораторних камерах так і в цій «бокс версії», докази спочатку обприскуються або занурюються в нінгідрин, DFO або Indandione, продуваються і потім «дозрівають» у контрольованому середовищі з температурою і вологістю - це область застосування NINcha P31.

NINcha P31 використовує ту ж зручну і багатомовну систему керування сенсорною панеллю, відому зі своїх більших «лабораторних братів». Точно так же розробка контролюється за допомогою попередньо програмованих процесів. Спочатку ми пропонуємо фіксовані набори параметрів для вищезазначених хімічних реактивів.

Тримач з нержавіючої сталі поміщається у внутрішній контейнер, повністю з нержавіючої сталі. Носій може вміщати дві решітки з нержавіючої сталі, які можуть вміщати 2 документа по DIN A4. Вентилятор, так само, з нержавіючої сталі, забезпечує примусовий потік повітря. Будь-яка область всередині легко доступна для очищення і дезактивації ДНК користувачем без інструментів.

Сучасний контроль процесу, який контролює вологість і температуру, а також різні технічні розробки, дбають про оптимальне скорочення конденсованих крапель води, які можуть впасти і пошкодити докази.

Користувач може спостерігати за розвитком через велике скляне вікно у верхній кришці. Протягом всього процесу обробки, двері автоматично блокується системою управління.

Технічні характеристики

NINcha P31
Габаритні розміри
(ВхШхГ)
85 x 72 x 46 см
(корпус повністю закритий)
Область для доказів
(ВхШ)
~ 45 х 37 см
Рівнів2
Параметри обробки80°C/65% RH та 100°C/RH OFF
(більше вільних налаштувань на стадії розробки)
Електричні характеристики:230В/50Гц змінного струму
Потужність:макс. 1200 Вт
Вага:~ 50 кг
 
Каталог